Bohemia - Hotelová škola a Střední pedagogická škola a Základní škola s.r.o.


Základní škola
Bohemia

Akce školy

Školní rok 2018/2019

slavnostní začátek roku 3.9.2018

  • 24.9.2018 Sběr papíru
  • 4.10.2018 Bramborobraní 16-18h, přátelské setkání s žáky a rodiči
  • 2.-5.A Hudba tančí stoletími
  • 24.10.2018 Beseda s policií

    2. - 3. hodina 1. A Bezpečná cesta do školy

    3. hodina  2. A - Bezpečná cesta do školy

  • 25.10.2018 Beseda s policií

    1. - 2. hodinu 4. A a 5. A - Dopravní výchova

    3. - 4. hodina - 3. A - Cizí lidé a základy dopravní výchovy

    3. hodina 2. A - Cizí lidé

  • 26.10.2018 Projekt 100.výročí založení ČSR
  • 15.11.2018 Okresní kolo ve florbalu, Slatiňany
  • 5.12.2018 Mikuláš
  • 11.12.2018 Vánoce na Hrádku u Nechanic 2.,3. a 4.A
  • 20.12.2018 Vánoční besídka - Husův sbor
  • Beseda s městskou policií
  • 31.1.2019 Pasování prvňáčků na čtenáře, v 8:30 hod., Regionální muzeum Chrudim
  • 13.2.2018 Masopustní rej
  • 3.3.-8.3.2018 7.A Lyžařský výcvik
  • Recitační soutěž - školní kolo
  • 4.4. 2019 Wokrhop s nakladatelství USBORNE, prodej knih 9-16 hod.
  • 10.4.2019 Anglické představení Dr.Klutze
  • 11.4.2019 Velikonoční dílny pro rodiče a žáky 16-18 hod.
  • 16.4.2019 Ukliďme svět
  • 30.4.2019 Čarodějnice - učíme se v maskách
  • Farma Lozice
  • 9.5.2019 Den matek - akce pro rodiče s dětmi 16-18 hod.
  • 20.5.-24.5.2019  Škola v přírodě 1-5.A, Sportovněturistický kurz 6.A
  • 31.5.2019 Den dětí - Sportovní den - dopolední akce
  • 27.6.2019  Zahradní slavnost - akce pro rodiče a dětmi 16-18 hod

 


Školní rok 2017/2018

Slavnostní začátek školního roku:  4. září 2017 v 8:00 hod.


  • 5.A + 6.A. 26.9.  VCD Pardubice, divadlo od 10h
  • 21.9.2017 - Nejrychlejší Chrudimák, od 15h na stadionu Chrudim
  • 4.A  26.-27.9.2017   NOC VE ŠKOLE 
  • 28.9. Lidový běh - Chrudimská vinařská desítka /běžíme  za školu/
  • září/říjen beseda s městskou policí 
  • 2.10. Hudba tančí stoletími 
  • 3.10. 3.A "Poznáváme Chrudim" - část 1. "Za Dominikánským pokladem"  60,-
  • 4.10.2017 Plavecká štafeta měst, odchod v 8:00 hod.
  • 5.A + 6.A  13.10. Planetárium Hradec Králové 
  • 3.A 9.10.2017 - Vzdělávací a socializační program Robinson - Ekocentrum Pardubice
  • 10.10. 2017. Jablkobraní - akce pro rodiče a žáky na zahradě školy, od 15:30hod.
  • 18.10.2017 5.A Literární dílna v knihovně
  • 30.10.2017 Beseda s Městkou policí - Bezpečná cesta do školy / Bezpečná jízda na kole
  • 1.11.2017 5.A Mozaika z dějin regionu
  • 8.11.2017 5.A Literární dílna
  • 10.11.2017 4.A Výtvarné dílny v DDM
  • 13.11.2017 4.A Beseda s policistou - Bezpečná cesta
  • 14.11.2017 Začíná plavecký výcvik 2. a 3.třída
  • 22.-23.11.2017 Adaptační pobyt 3.A
  • 4.12.2017 ENGLISH DAY  Dr.Klutz - anglické edukatní představení / Nakladatelství USBORNE - anglická literatura, workshop pro žáky, prodej publikací 10-16 hod.
  • 5.12.2017 Mikuláš
  • 6.12.2017 5.A + 6.A přednáška: Moderní je nekouřit - p.Krampota ACET
  • 12.12.2017 Vánoční jarmark
  • 5.a 6.A  13.12.2017 v 8:15hod. Kabaret (vystoupené ZUŠ), divadlo K.Pippicha
  • 4.A       14.12.2017 v 10:15hod. Vánoční představení ZuŠ, divadlo K.Pippicha
  • 2. a 3.A  15.12.2017 v 10hod.  Hvězdička betlémská, divadlo K.Pippicha
  • 19.12.2017 Vánoční besídka - Husův sbor 
  • 6.1.2018 Tříkrálová sbírka 2.A zpívá v nemocnici
  • 25.1.2018 přijede GEOMAG
  • 26.1.2018 5.A To jsme měli doma také - Muzeum Chrudim
  • 3.A 7.2.  10.15 - 11.45h : Ekocentrum Chrudim - program VODA 
  • 8.2.2018 KINO Chrudim 5.+6.třída: Záhadní a drsná Namibie, 60,-- od 8:30 hod.
  • 13.2.2018 Masopustní rej - učíme se v maskách 
  • stavebnice Geomag 
  • 14.2.2018 Okresní kolo soutěže v Angličtině - 6.A Dominik a Nikolas
  • 3.A 15.2. 8 - zhruba 14h: Hvězdárna Hradec Králové - program VESMÍR + Sluneční soustava.  Cesta vlakem + MHD
  • 3.A 19.2.  9 - 10.30h:  Vodní zdroje Chrudim - výstava a odborný výklad od P. Smutka  HORNINY  A  MINERÁLY
  • 3.A 20.2.   8 - 16h:  Geologické putování po okolí s geoprůvodcem Lubošem Závorkou (MaCeK Nasavrky)
  • 21.2.2018 Recitační soutěž - školní kolo
  • 8.3.2018 Recitační soutěž - okresní kolo
  • 2.-5.A 9.3.2018 Trápení pana Bambuly - Sukova síň Pardubice 
  • 23.3.2018 Preventivní prpogram: Skrytá nebezpečí na internetu  5.-6.třída
  • 27.3.2018 Velikonoční dílny pro rodiče a žáky 
  • 13.4.2018 4.A Knihovna
  • 18.4.2018 Ukliďme svět
  • 18.4.2018 Den Země (akce+sběr papíru)
  • 19.4.2018 4+5.třída preventivní program Stonožka
  • 20.4.2018 DIVADLO 1+4.třída:  Pohádky z košíku 60,-- od 10hod.
  • 23.4.-27.4.2018 ŠKOLA V PŘÍRODĚ S ANIMÁTORY  1. - 6.třída, Chata Doubravka + Tramtaradá
  • 3.5.2018 3.+6.třída preventivní program Stonožka
  • 3.5.2018 Májové oslavy - Den matek - společné setkání rodičů a dětí na zahradě
  • 11.5. od 8h - 3. a 5. třída, celostátní ekologický program "NAKUPUJEME  S   ROZUMEM"
  • 15.5. Focení tříd
  • 21.5.2018 Florbal - sportovní soutěž - Česká Třebová (jedeme školním Tranzitem) Mgr. Leden
  • 23.5.2018 1.+2.A Farma Lozice- pečení chleba. Odjezd v 8:00 hod. od divadla
  • 28.5.2018 od  10h - 4. a  6.třída, celostátní ekologický program "NAKUPUJEME  S   ROZUMEM"
  • 29.5.2018  3.A/ 9:30hod. balet Labutí princezna (vystoupení ZUŠ)
  • 1.6.2018 Den dětí - sportovní den /dopolední akce/
  • Eko programy 
  • 27.6.2018. Zahradní slavnost - akce pro rodiče a žáky 

 


Školní rok 2016/2017 ke shlédnutí   -  nově vloženo

Školní rok 2015/2016 ke shlédnutí

Školní rok 2014/2015 ke shlédnutí

Školní rok 2013/2014 ke shlédnutí

Školní rok 2012/2013 ke shlédnutí




Projetky EU

vlajak EU ČÍST VÍCE »


MLÉKO DO ŠKOL

Kontaktujte Nás

Telefon: 469 622 009, 469 630 249
sekretariat@zakladniskola.chrudim.cz

facebook Facebook: Základní škola Bohemia s.r.o.

Youtube YouTube: Základní škola Bohemia s.r.o.

Skype: sportovniskola

Adresa

Adresa školy:
Palackého třída 47
537 01 Chrudim

Podatelna: 7:30 - 13:00 hod.

VÍCE INFORMACÍ »
 

Naši partneři:

        rodina Tetřevova