Bohemia - Hotelová škola a Střední pedagogická škola a Základní škola s.r.o.

Bohemia

STRAVOVÁNÍ

Rodinná jídelna s kapacitou 44 míst.

Výdej jídel probíhá na základě přiložení načipované karty k jídelnímu terminálu.

Provozní doba jídelny:  11:30 - 13:00 hod.

Rodič žáka přihlásí k trvalému odběru stravy, v sekretariátu vyplní přihlášku. Následně získá přihlašovací údaje do systému, kde se zaregistruje (www.e-jidelnicek.cz). Sourozenci mohou mít pouze jeden přihlašovací přístup do e-jídelníčku přehledné rozdělený na každé dítě zvlášť.

Objednávky obědů nejsou automatické, obědy objednává žák/ rodič, výběr ze dvou jídel. BUDOVA B. Objednávky se provádí přes internet.

Kredit na obědy se dobíjí hotově v sekretairátu nebo na účet č. 2301275859/2010 (výpisy se kontrolují pouze 2x týdně). NUTNÉ uvést jako variabilní symbol rodné číslo žáka. A do poznámky ZŠ OBĚDY. Částka vkladu je libovolná, kredit se převádí do dalších měsíců.

Aktuální jídelníček je vždy vyvěšen na nástěnce naproti vstupu do jídelny.

Cena oběda:

• cena oběda: 7 – 10 let 27Kč
  • cena oběda: 11 – 14 let 30Kč
  • cena oběda: 15 let  33 Kč

Nevaříme z polotovarů a umělých přísad. (Bio brambory - Krucemburk, Ovoce a zelenina - Eko farma Rozhovice, Čerstvé maso - uzenářství Francouz).

www.e-jidelnicek.cz- školní jídelna  číslo 100002

Přihlášení pomocí zaregistrovaného e-mailu a zvoleného hesla.

Výběr ze dvou jídel: menu 2  / menu 4  BUDOvA B

MANUÁL KE STAŽENÍ

Obědy objednávejte s předstihem, objednávky se uzavírají předem 2 dny. Nejlépe naobjednat na celý měsíc dopředu. (Tzn., že když si chcete objednat v pondělí oběd na úterý, tak je to pozdě.)

Odhlašování obědů - pokud víte předem, odhlašujte v systému, vyhledejte si daný den a stačí zmáčknout ODHLÁSIT. Pokud je již po 2 denní uzavírce, volejte pro odhlášení do školy 469 622 009, obědy na následující den (př. ÚT) odhlašujte do 12:00hod (v PO) toho dne. V den oběda nelze odhlásit, strávník/rodič si první den může oběd odnést ve svém jídlonosiči v době 11:30 - 12:00 hod.

Projetky EU

vlajak EU ČÍST VÍCE »

MLÉKO DO ŠKOL

Kontaktujte Nás

Telefon: 469 622 009, 469 630 249
sekretariat@zakladniskola.chrudim.cz

facebook Facebook: Základní škola Bohemia s.r.o.

Youtube YouTube: Základní škola Bohemia s.r.o.

Skype: sportovniskola

Adresa školy:
Palackého třída 47
537 01 Chrudim

Podatelna: 7:30 - 13:00 hod.

VÍCE INFORMACÍ »

Naši partneři: